OBJEKTAI

330000 (€)
NAMAS PARDAVIMUI
Šalčininkų r. sav.
14 Kambariai| 182 kv.m. | 200 arai
Išskirtinis objektas, ieškantiems gamtos ir ramybės, bei gyvenimo ir pramogavimo gamtoje, bet tuo pačiu labai nenutolant nuo Vilniaus miesto.
Parduodama kokybiškai įrengta sodyba Šalčininkų raj., Jašiūnų sen., Sližiūnų kaime, kuri nuo Vilniaus miesto nutolusi vos per 29 km. ir Vilniaus miestas nuo sodybos pasiekiamas automobiliu vos per 30 minučių!!!
Sodybą sudaro 3 atskiri, bet susisiekiantys sklypai, 3 namai, ūkinis pastatas,namelis ant vandens.
● Pirmame sklype – 1,28 ha dydžio yra 2-jų aukštų, 8 kambarių ir 182,23 kv.m. gyvenamasis namas, šalia yra ūkinis pastatas su garažu, kuriame taip pat yra 2 kambariai, židinys, virtuvė, dušas, WC, bei dar vienas ūkinis pastatas namas. Taip pat šiame sklype yra nuosavas DIDŽIULIS TVENKINYS, šalia, kurio yra atskiras pirties namas su terasa ir kambariu su židiniu. Taip pat ant tvenkinio vidurio yra namukas 4x5 metrų jaukiems pasisėdėjimams ant vandens.
● Antrasis sklypas – 75 arų, ribojasi su Merkio upe, sklypui priklauso 150 metrų upės pakrantės. Šiame sklype galima puikiai vystyti baidarių nuomos verslą arba tiesiog mėgautis žvejyba, bei kitais upės teikiamais malonumais.
● Trečias sklypas - 0,1027 ha miškų ūkio paskirties sklypas, kuriame auga brandžios pušys ir kuris eina pagal visą sklypo 1,28 ha kraštinę ir palei miško kelią ir Pušų g.
● Sklypuose galima vystyti ir investicinius, verslo projektus, pirmam sklype puikiai galima įrengti lauko teniso kortus, krepšinio aikštelę, reljefas lygus, vietos tikrai užtenka. Antrame sklype galima vystyti baidarių nuomos verslą ar kitą kaimo turizmo verslą.
● Sodyba tinkama tiek poilsiui vasarą, tiek gyvenimui žiemą, nes puikiai šildo židinys su išvedžiotais ortakiais. Esant norui galima įsirengti šildymą – sistema „oras-oras". Karštas vanduo šildomas boileriu. Sodyboje yra pirtis su terasa, šalia jos didžiulis tvenkinys 40x70 metrų. Teritorija prižiūrėta ir išpuoselėta, kokybiškas vanduo, tiekiamas iš šulinio. Kanalizacija vietinė (2 šuliniai)
● 1,28 ha sklype yra krepšinio aikštelė, laiptai leidžia patogiai pasiekti tvenkinį, kur rasite kokybišką naują lieptą bei atskirą jaukų namuką ant vandens jaukiems pasisėdėjimams. Kartu parduodama vejai šienauti traktoriukas, taip pat kita sodyboje reikalinga technika.
● Čia, ąžuolų ir pušų paunksmėje, viešpatauja tyla ir ramybė – nėra vystoma jokia žemės ūkio veikla, o sklypus supančioje girioje malonu pasivaikščioti, kvėpuojant grynu oru, pasirinkti grybų ir uogų.

2 ha sklypas, ypatingai erdvus kiemas, suteiksiantis galimybę laisvalaikį gryname ore kiekvienam šeimos nariui. Tai bus ideali vieta Jūsų piknikams, jaukiems pasisėdėjimams su šeima ar draugais. Solidi rami kaimynystė, užtikrins ramybę ir jaukumą.

Daugiau info telefonu.

********************************************************************************************
NT Brokeris Audrius Petraitis
tel. 8-657-91026 el.p. audrius@oppa.lt
Nekilnojamojo turto agentūra Oppa
Domus Galerija, 2-ame aukšte
www.oppa.lt


Objekto tipas

Miestas

Mikrorajonas

 Kamb. skaičius:

Plotas:

Aukštas:

Kaina:


Audrius
Petraitis

+370 657 91026

OPPA © Visos teisės saugomos