OBJEKTAI

IŠNUOMOTAS
BUTAS NUOMAI
M. Mažvydo g.
Vilnius
1 Kambariai | 35 kv.m. | 9/9 a.
Prestižiniame Pilaitės rajone, nuomojamas 2019 m. Eikos statybos name 1 kambario butas su kokybiškai įrengta šildymo sistema, bei visa reikalinga MODERNIA buitine technika!!!!
Bute yra sumontuota MODERNI BUITINĖ TECHNIKA: šaldytuvas, skalbimo mašina, INDAPLOVĖ, televizorios, bei kita.
Labai patogus buto išplanavimas: atskirta miegamojo erdvė, televizorius sukiojasi į įvairias puses, įrengta erdvi sieninė spinta, vonios kambaryje: šildomos grindys, veidrodis, erdvus balkonas su atsiveriančiu vaizdu į miestą.
Parkavimas - +20 eur/mėn: šalia namo įrengta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė. VISADA turėsite kur pasistatyti automobilį!!!!!

"EIKA namai Pilaitėje“ – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojančių naujos statybos namų Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galite mėgautis šiluma namuose ir turėti mažesnius šildymo mokesčius.
Name veikia centrinė kolektorinė šildymo sistema nuo miesto šilumos tinklų. Įrengta nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita, kuri yra ne tik patogi ir taupo Jūsų laiką, bet ir leidžia sutaupyti buto administravimo kaštus.
Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose. Dėl profesionaliai atlikto darbo ir įgyvendintų sprendimų projekto N8 namas pasiekia aukščiausią – A++ energinio naudingumą klasę.

BUTAS JAU LAISVAS, GALIMA KELTIS GYVENTI IŠ KARTO.

JŪS BŪSITE PIRMIEJI NUOMININKAI - BUTE DAR NIEKAS NEGYVENO!!!!!!!!!!!!


**************************************
Skambinti galite Jums patogiu laiku. Nepavykus prisiskambinti, rašykite sms - perskambinsiu.
*************************************************
Nekilnojamo turto agentūra OPPA.

Objekto tipas

Miestas

Mikrorajonas

 Kamb. skaičius:

Plotas:

Aukštas:

Kaina:


Indrė
Savickienė

+370 657 79822

OPPA © Visos teisės saugomos